Kelkheim: Misa za mlade

Misu za mlade proslavili smo u nedjelju, 22. veljače, u 11.45 sati, u crkvi sv. Dionizija, u Kelkheimu. Oko stola Gospodnjega su se okupili vjernici naše župe – od najmanjeg do najstarijeg, kako bi zajedno s mladima raspjevano slavili svetu misu.


U nedjelju, 22. veljače 2015., mladi župe Kelkheim aktivno su sudjelovali u euharistijskom slavlju svojim pjevanjem i čitanjem, te još jedanput pokazali da je naša župa mlada, aktivna i uvijek u pokretu. Tako su pri kraju mladi Framaši pokazali dobile svoje nove majice s natpisom “Frama Main-Taunus/Hochtaunus”, uz franjevački Tau znak koji je ispunjen omiljenim hrvatskim crveno-bijelim kockama. Na pozadini majica stoji natpis “Vjeruje u Boga, jer Bog vjeruje u tebe!” Župnik je na kraju blagoslovio mlade i njihove majice, kako bi nastavili i dalje oduševljeno sa svojim angažiranim radom u župi.

Fotografije


 

Pretraži sadržaj

Aktualno

FRANJEVAČKI BOGOSLOVI

INTERNET STRANICA


FACEBOOK STRANICA

**********************

Fra Stipica Grgat:

Otpjevni psalmi

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Promo film o Provinciji

Posjetitelji

DanasDanas3137
Ovaj mjesecOvaj mjesec48845
UkupnoUkupno6393949

Online

Trenutno aktivnih Gostiju: 142 

Administrator

franodoljanin@gmail.com