Berlin: Akcija Frame i koncert Zbora protuzračne obrane Njemačke

Frama daruje siromašne

U petak, 6. prosinca 2013., Frama iz Hrvatske katoličke misije u Berlinu organizirala je skupljanje darova za pomoć siromašnima. Framaši su se, zajedno sa svojim duhovnim voditeljem fra Ivanom, odlučili na adventsku akciju u kojoj su između sebe skupili poklone, spakirali ih te su ih odlučili odnijeti u Caritas kako bi za božićne blagdane obradovali one kojima je pomoć najpotrebnija.


Adventski koncert Zbora protuzračne obrane Njemačke

U petak, 6. prosinca, s početkom u 19.00 sati, Zbor protuzračne obrane Njemačke održao je veličanstveni adventski koncert u crkvi sv. Sebastijana u Berlinu. Na programu su bile skladbe poznatih svjetskih skladatelja, npr. Georga F. Händela, Giuseppe Verdia, Riochard Wagnera, itd. Na koncu koncerta, župnik fra Petar Čirko zahvalio se vojnom orkestru te svim gostima koji su sudjelovali na koncertu. Ovo je, ujedno, i posljednji put da je vojni orkestar gostovao u našoj župi u Berlinu jer od ožujka orkestar više neće postojati. Zato im posebna hvala, s jedne strane, za sve dosadašnje nastupe kojima su obradovali naše župljane te zbog toga što su jedan od svojih zadnjih koncerata održali upravo u našoj crkvi sv. Sebastijana.


Nakon koncerta, župljani njemačke župe sv. Sebastijana te vjernici iz Hrvatske katoličke misije iz Berlina, ispekli su kobasice te pripremili kuhano vino koje su ponudili gostima po završetku koncerta. Vojni je orkestar nakon koncerta bio pozvan u misijsku dvoranu gdje su se zadržali na večeri te u druženju i pjesmi.

Fotografije 

Najave

DUHOVNE VJEŽBE - 2019.

************

Slika sv. Nikole Tavelića u Promini

************

SPLIT: Seminar daljnje izobrazbe za pastoralne suradnike i suradnice iz hrvatskih katoličkih misija i zajednica u Njemačkoj

************

Živogošće: XXXIII. Obiteljski susret

************

Antićevo 2020.

************

Seminar za zborovođe Zlatne harfe

************

Molitvena osmina za jedinstvo kršćana

************

kola emocija"

************

Obavijest o 49. vijećanju redovničkih odgojitelja

************

Zbog tehničkih problema

s dosadašnjom provincijskom adresom e-pošte,

molimo vas da ubuduće poštu šaljete na adresu:

provincijalat.franjevaca@gmail.com


Pretraži sadržaj

Aktualno

KAPITUL UNDER TEN


FRANJEVAČKI BOGOSLOVI

INTERNET STRANICA


FACEBOOK STRANICA

**********************

Fra Stipica Grgat:

Otpjevni psalmi

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Promo film o Provinciji

Posjetitelji

DanasDanas639
Ovaj mjesecOvaj mjesec52368
UkupnoUkupno7519201

Administrator

ivan.udovicic@gmail.com

Online

Trenutno aktivnih Gostiju: 51